Чи потрібні окуляри для роботи за комп'ютером

Сьогодні майже кожна робота пов'язана із використанням комп'ютера. Але досить мало людей звертають увагу на стан свого зору і відмовляються захистити очі від шкідливого впливу моніторів. Лікарі радять під час роботи за комп'ютером робити кожні 10-15 хв "зарядку" для очей і відволікатись. Ми часто ігноруємо такі запобіжні заходи або просто відмовляємося через відсутність часу. 

Якщо таку просту вправу не хочуть робити 95 % людей, то хто взагалі замислюється про окуляри для роботи за комп'ютером? Лише одиниці вже придбали їх і не знають проблем. Багато з нас думають, що це просто маркетинговий хід або якщо за десять років зір не зіпсувався, то і далі все буде добре. А це хибне твердження. По перше: будь-який монітор випускає певну дозу випромінювання. По-друге: працюючи в офісі за комп’ютером, ми сидимо не в темряві, а "засмагаємо" цілий робочий день під лампами денного світла, у яких рівень випромінювання дуже потужний. Швидкість і сила мерехтіння у різних джерел світла також різна, тому все це вступає в дисонанс під час поглинання оком, адже воно сприймає будь-що, пропоноване навколишнім світом. 

Також шкідливим явищем під час роботи за комп'ютером є фокусування погляду в одній точці. Це спричиняє постійну напругу м'язів очей. Вони звикають до такого положення і потім не можуть розслабитись. Важливим аспектом також є широта спектру кольорів. Дизайнери, наприклад, увесь день працюють із найрізноманітнішими кольорами різної яскравості і картинка в них перед очима постійно змінюється. Це дає ще більше навантаження на очі. Людям такої професії просто не обійтись без комп'ютерних окулярів. 

Вище перераховані та всі можливі інші ефекти потребують певної обробки чи корекції перед потраплянням в наш зоровий апарат. А таке можуть забезпечити саме окуляри. Окуляри для роботи з комп'ютером – це окремий вид окулярів медичного призначення, які можуть використовуватися як з діоптріями, так і без них. Вони призначені не для корекції зору, а для зменшення побічного ефекту від впливу випромінювання з моніторf.

Будь-які окуляри для комп'ютера ви можете замовити в тернопільському Центрі корекції зору. Ми підберемо вам оправу, яка найкраще підійде, і при бажанні здійснимо повну професійну діагностику зору на сучасному обладнанні. Серед наших клієнтів - вся західна Україна, адже спеціалісти Центру корекції зору мають досвід до 30 років. 

Також ми видаємо (при потребі) направлення на операції в провідні клініки України та всієї Європи. Про це детальніше на сайті. 

Запрошуємо на прийом у м.Тернопіль!