Підбір контактних лінз Тернопіль — ефективний спосіб забути про проблеми із зором

Ще не так давно ніхто навіть не міг уявити, що з’явиться альтернатива звичайним окулярам. Тоді люди з проблемами зору мали лише два варіанти — навчитися обходитися взагалі без окулярів або ж носити їх. Та згодом вихід було знайдено: стрімкий розвиток медицини та науки зумовив появу непомітних контактних лінз, які дозволяють покращити рівень зору. Їх розрізняють за періодом носіння, дизайном та матеріалом.

Вибирати лінзи потрібно разом з лікарем-офтальмологом. Він здійснить перевірку очей за такими параметрами, як загальний стан зору, внутрішньоочний тиск, периферичний зір, кривизна рогівки та робота очних м’язів. У підсумку буде призначений відповідний метод корекції. Тоді можна вибирати вид лінз з огляду на рекомендації лікаря та власні уподобання. Лікар навчить правильно одягати, знімати лінзи та правильно доглядати за ними.

Вибираючи лінзи, треба враховувати такі характеристики:

• рівень вологи (низький або високий);
• проникність кисню;
• термін носіння (одноденні, тижневі та ін);
• матеріал, з якого виготовлені лінзи (силікон-гідрогель, гідрогель та ін);
• дизайн поверхні — сферичний та асферичний;
• наявність  УФ-блокаторів, які забезпечують захист рогівки від ультрафіолетових променів.

Купувати лінзи варто у вузькоспеціалізованих закладах. Важливо дотримуватися правил використання та догляду за лінзами. Також не потрібно нехтувати рекомендаціями лікаря щодо виду лінз. У разі дискомфорту треба звернутися по кваліфіковану допомогу та не займатися самолікуванням.

Неправильно підібрані контактні лінзи можуть стати причиною підвищеної стомлюваності та значно нашкодити зоровій системі. Навіть якщо людина переходить на правильно підібрані лінзи, перший час вона може відчувати суттєвий дискомфорт, але це швидко минає.

Основні переваги підбору контактних лінз в нашому центрі:

— можливість максимально скоригувати відхилення;
— обстеження здійснюють тільки найкращі лікарі;
— гарантований індивідуальний та професійний підхід.

Підбір контактних лінз Тернопіль можна здійснити у Центрі корекції зору в Тернополі. Лікарі мають усі необхідні сертифікати та дипломи. Підбір лінз здійснюємо тільки після ретельного обстеження. Гарантований індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Варто пам’ятати, що легше запобігти розвитку захворювань, ніж лікувати їх. Своєчасна діагностика дозволить домогтися позитивної динаміки за короткий проміжок часу.

Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактними номерами телефонів. Звертайтеся, будемо раді допомогти Вам!