Як часто необхідно відвідувати офтальмолога?

Зазвичай люди звикли звератись до лікаря у тих випадках, коли певну проблему терпіти стає нестерпно. Таке нехтування своїм здоров'ям призводить до того, що хвороба діагностується у тій стадії, яка вже не піддається лікуванню. Очні захворювання найпідступніші, адже на перших порах взагалі не мають ніяких зовнішніх ознак. Консультація офтальмолога Тернопіль необхідна кожній людині регуярно, не зважаючи на те, турбують її якісь проблеми чи ні. Більш детальніше про те кому і як часто відвідувати окуліста ми поговоримо у цій статті.

Діти.

У дітей аналізатор зору розвивається та формується, саме тому обстеження необхідні регулярно для того аби своєчасно виявити та скоректувати можливі аномалії в розвитку очей дитини. Тому лікарі рекомендують проводити діагностику незадовго після народження, у віці 6 місяців, 3 років, перед школою та кожного шкільного року.

Люди, які не мають проблем із зором. 

Ті, хто має гарний зір повинні відвідувати лікаря-офтальмолога в профілактичних цілях 1 раз на рік. Якщо під час огляду будуть виявлені будь-яку проблеми, лікар повідомить як часто в подальшому необхідно проходити перевірку.

Люди, які відчувають погіршення зору.

В цьому випадку недостатньо уточнити кількість діоптрій для підбору окулярів, так як існують захворювання, симптоми яких схожі з короткозорістю і далекозорістю. Потрібно з'ясувати, в чому саме криється причина падіння зору. Це може показати тільки комплексне обстеження зору.

Люди, які носять контактні лінзи.

Для того щоб почати носити лінзи необхідно відвідати офтальмолога. Бувають випадки, в яких носіння лінз протипоказано (алергічні реакції тощо). Профілактичний огляд також необхідно проводити якщо Ви носите лінзи вже довгий час. Лінза - чужорідне тіло в організмі людини, що може привести до малопомітних на першому етапі змін. 

Кожній людині пілся 40-50 років, навіть якщо будь-які скарги на зір відсутні.

У цьому віці значно збільшується ризик виникнення вікових очних хвороб (катаракти, глаукоми та ін.). Щоб попередити або виявити на ранніх стадіях ці та інші захворювання, необхідно звернути особливу увагу на стан зору.

Послуги офтальмолога пропонує Центр корекції зору у ТернополіКонсультації в нашій клініці надає лікар вищої категорії з більш ніж 30-річним стажем роботи Ваврищук Анатолій Семенович та кандидат медичних наук Табалюк Тетяна АнатоліївнаНаші лікарі використовують передові комп'ютерні технології, новітні досягнення в медицині та сучасні розробки в сфері корекції зору. На практичних матеріалах нашого медзакладу захищена кандидатська дисертація. Результати роботи центру неодноразово були представлені на наукових конференціях та симпозіумах.