Мультифокальні окуляри - найсучасніша розробка серед засобів для корекції зору

Мультифокальні окуляри - сучасний та дієвий засіб корекції зору. Дає можливість та допомагає бачити однаково добре на близькі, середні та далекі відстані, що немало важливо для сучасної людини, в житті якої, неможливо обійтись без комп’ютера чи планшета. Їх ще називають “прогресивними окулярами”.
Як працюють мультифокальні окуляри?
В мультифокальних окулярах враховано та опрацьовано всі недоліки. Вони дають можливість бачити на різні відстані, але при цьому вставлено в оправу лише по одній лінзі. Вони мають розділені зони з різним оптичним призначенням та властивостями. Між цими зонами немає ліній стику чи чітких проміжків, тому це ніяк не впливає на їх зовнішній вигляд, та зовні ви ніяк не зможете відрізнити від звичайних окуляр.

Які можуть бути покази до носіння мультифокальних окулярів?
Мультифокальні окуляри зазвичай використовують пацієнти віком старші 40 років, та іноді призначають для дітей, аби запобігти прогресуванню міопії.
Такі окуляри носять ще при захворюваннях та недугах, таких як: гіперміопія та астигматизм.
Із перерахованих проблем мультифокальні окуляри допоможуть в будь-якому випадку.
Кожен мабуть задається питанням: чим же кращі саме мультифокальні окуляри?
Вони відмінно допомагають коригувати зір, при умові, якщо вам пропише їх кваліфікований і досвідчений офтальмолог.
Ще однією з переваг є естетичний вигляд мультифокальних окуляр, вони практично не відрізняються від звичайних, на відміну від біфокалів.
Але є і деякі недоліки та нюанси, на які важко не звернути увагу. Не підходять для людей які тривалий час перебувають у поїздках чи займаються клопіткою роботою. До прикладу люди, які виготовляють ювелірні вироби, ремонтують їх і так далі, адже доводиться постійно піднімати опускати очі, тому це може викликати втому, якщо робити в таких окулярах.

Проте мало хто знає, що існують види мультифокальних окулярів, залежно від кількості фокусних відстаней.
Перший вид - це біфокальні мультифокальні окуляри. Це традиційні окуляри для пресбіопії, які можна купити у кожній оптиці. Вони забезпечують гарний зір як зблизька так і здалеку. За допомогою таких окуляр можна читати, писати, вишивати і дивитись монітор комп'ютера спокійно, виконувати будь-яку роботу на відстані 15-30 см.
Також існують трифокальні мультифокальні лінзи для окулярів, які коштують трішки дорожче, ніж перший вид. Вони розраховані для того, аби людина гарно бачила зблизька, здалеку і на середній відстані. Тому з такими окулярами можна виконувати всі щоденні та побутові завдання, при цьому не хвилюватись за якість зору.
Третій вид - це прогресивні окуляри, в яких просто безліч фокусних відстаней, так як оптичні зони зсуваються плавно, переходячи з точки до точки.
Тому найчастіше коли говорять про мультифокальні окуляри, мають на увазі саме цей варіант. Мультифокальні окуляри з’явились давно, тому мають досить високу споживчу потребу та високу ціну.

Де купити мультифокальні окуляри в Тернополі?

Спробувавши прогресивні лінзи, які пропонує «Центр корекції зору» Varilux від французької компанії Essilor, ви навряд зможете від них відмовитись. Можливе вдосконалення дизайну відповідно до вашого рецепту за віком і досягнень виробника.
В нашому центрі вам допоможуть у виборі окулярів кваліфіковані спеціалісти офтальмологи. Підберуть форму та окуляри за потрібними характеристиками відповідно до ступеня вашої проблеми.